אודות

בואו להכיר את החזון שלנו, הייעוד שלנו, והמטרות שלשמם הוקמנו. שילוב זה הוביל אותנו על מנת לגייס ספקים ונותני שירות המובילים בשוק כך שאתם תוכלו ליהנות מהמחירים המשתלמים ביותר.

השאירו פרטים והצטרפו חינם למועדון הצרכנות של חולי הסוכרת בישראל!

מאשר/ת קבלת דואר והטבות שוות

מי אנחנו

מועדון סוכרת+ הוקם במטרה לאגד את אוכלוסיית חולי הסוכרת בישראל לכוח צרכני וכלכלי בעל יתרון מוביל ועדיפות בכל תחומי הצריכה השונים.

מה אנחנו עושים

על ידי יצירת קשרים חברתיים ועסקיים, למידה מעמיקה והיכרות עם השוק אנו מצליחים ליצור אינספור הצעות ערך משתלמות לחברי המועדון.

במה אנחנו מאמינים

אנו מאמינים כי צריכה נכונה ונבונה מסייעת בשמירה על הבריאות ומקדמת התנהלות כלכלית נכונה. הדבר מתאפשר בזכות איגוד כלל חברי המועדון.

צרכנות

עולם שלם של הטבות

אל תבצעו רכישה מבלי שבדקתם את המבצעים המנצחים שבאתר. אנו דואגים לכם להנחות על מגוון רחב של מותגים, שירותים, נופשים, מוצרים לבית, מוצרי מזון ועוד. כל ההטבות במועדון אחד. 

מידע

שומרים אותכם בעניינים

באתר תמצאו בלוג עשיר ובו כתבות מעניינות במגוון עשיר של נושאים הנוגעים ישירות לאורך החיים של חולי הסוכרת. מטרת הכתבות לסייע בניהול אורך חיים בריא, עשיר ומגוון המתעלה על מגבלות המחלה.

על המועדון

סוכרת+ נוסדה על מנת שגם לאוכלוסיית חולי הסוכרת בישראל יהיה מועדון צרכנות איכותי משלה. במועדון ניתן ליהנות ממגוון רחב של מוצרים ושירותים רלוונטיים וחדשניים המותאמים לאורח החיים לצד המחלה.

בריאות

שמירה על אורח חיים בריא הינה בחשיבות עליונה בקרב חולי סוכרת. בעזרת האתר תחשפו למידע ומבצעים בנושאי תזונה, כושר, טפולים אלטרנטיביים ועוד.

חיסכון

ממגוון רחב של מוצרים ושירותים במחירים נוחים המתאימים לכל כיס. באתר תמצאו הטבות רבות ובלעדיות לחברי המועדון בלבד.

איכות

השירותים והמוצרים המוצגים באתר עוברים בדיקות קפדניות של צוות האתר על מנת שתוכלו ליהנות משירות מעולה ומותגים איכותיים בלבד.

קבלו את העדכונים האחרונים והחמים ביותר שלנו

כל שעליכם לעשות על מנת להיות חברי מועדון הוא למלא את הטופס בקישור הבא ולהתחיל ליהנות ממגוון הטבות רחב.